Ankara Tarayıcı Servisi & Scanner Servisi

Ankara Tarayıcı Servisi, tüm markalar için profesyonel bir hizmet sunuyor. Canon, Fujitsu, Kodak, Epson, Xerox, Brother, Hp gibi popüler tarayıcı markalarının arızalarını çözebilmekteyiz. Tarayıcınızda, Scannerde oluşan arızalar nedeniyle endişelenmenize gerek yok. Scanner Teknik servis ekibimiz tarafından yapılacak tamir işlemleri sonrasında tarayıcınız tekrar çalışır hale getirilecektir.

Profesyonel Tarayıcı Tamir Servisi Ankara Tel: 0312 473 76 16 / 0312 473 76 69 Numaradan Teknik Servisimize ulaşabilirsiniz.

Ankara Tarayıcı Tamiri konusunda uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Tarayıcınızda oluşabilecek arızalar arasında; ekran arızaları, bağlantı arızaları, yazılım arızaları, mekanik arızalar, tarama kalitesinde düşüklük, gibi birçok sorunu çözebilmekteyiz. Tamir işlemleri sırasında kullanılan yedek parçaların tamamı orijinal olup, arıza giderildikten sonra tarayıcınız garanti kapsamında hizmet vermeye devam edecektir.

Canon Tarayıcı Tamiri
Fujitsu Tarayıcı Tamiri
✔ Kodak tarayıcı Tamiri
✔ Hp tarayıcı Tamiri
✔ Xerox tarayıcı Tamiri
✔ Brother tarayıcı Tamiri

Ankara Scanner Servisi

Ankara Tarayıcı Teknik Servisi olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Size en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak eğitimlere katılmakta ve yeni teknolojileri takip etmekteyiz. Bu sayede tarayıcınızda oluşabilecek arızaların tamirini en hızlı şekilde yapabilmekteyiz. Ayrıca, Scanner tamir işlemleri sonrasında verdiğimiz garanti süresi ile arızanın tekrar oluşmamasını sağlamaktayız. Tarayıcı Tamiri konusunda, Bize ulaşabilirsiniz ve tarayıcınızda oluşan arızalar için profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Ankara Scanner Servisi

HİZMETLERİMİZ

Grup bilişim olarak 33 yıldır Ankara'da Tarayıcı Yazıcı Fotokopi Projeksiyon ve Bilgisayar Tamiri ve bu cihazların yedek parça satışı ile uğraşmaktayız.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
email: teknik et grupbilisim.com