Asus Dell Lenovo Acer Toshiba Notebook TamiriAsus Dell Lenovo Acer Toshiba Notebook Yedek Parçaları

Ankara Toshiba Servisi

Ankara Toshiba servisi olarak hizmet veren firmamız da sayıları hızla artan Toshiba kullanıcılarının karşılaştıkları sorunlara çözümler üretmek için hizmetlerini sunuyor. Kaliteli hizmetlerini çok kısa sürelerde sunabilen firmamız sayesinde ürünlerinizi uzun süreler beklemeden teslim alabileceksiniz. Sizlere çok kısa süre içerisinde dönüş yapabilmek için pek çok yedek parçayı stoklarımızda tutuyoruz.

Ankara Toshiba ServisiBöylelikle çoğu servis firmasında görülen yedek parçanın beklenmesi ile geçen boş vaktin önüne geçiyoruz. Stoklarımızda Toshiba harddiskleri, Toshiba Şarj Adaptörü, Toshiba ekranları, data kabloları, Toshiba anakart, Toshiba ram, Toshiba LCD ekran, Toshiba Pil Batarya, Toshiba ekran kartları gibi pek çok yedek parça bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde verdiğimiz hızlı servis hizmetlerimizin kalitesi de aynı ölçüde yüksek olmaktadır.

Toshiba Laptop Servisi

Alanında deneyimli ve Toshiba marka Laptop ve bilgisayarların tamiri konusunda bilgili çalışanlarımız ve teknisyenlerimiz sayesinde Ankara Toshiba servisi olarak bize duyulan güveni boşa çıkarmıyoruz. Firmamız ürünlerin arıza tespitinin yapılmasından dolayı müşterilerinden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Tüm servis, bakım ve tamir hizmetlerimiz oldukça ekonomik fiyatlarla kaliteli bir şekilde sorunsuz sizlere teslim edilmektedir.

Son yıllarda iş hayatı, eğitim alanı, haberleşme ve iletişim, eğlence ve reklam sektörü gibi hemen hemen her alandaki işlemlerimizi Laptoplar ve bilgisayarlar aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. Bilgisayar dünyasının kendini ispatlamış dev firmalarından biri olan Toshiba firması da ürettiği laptop ve bilgisayarlar ile müşterilerine ulaşmaya devam ediyor.

Ankara Toshiba Servisi: Toshiba Notebook Servisi ve Toshiba Bilgisayar Tamiri işlemlerini Ankara Toshiba Teknik Servisi olarak yapmaktayız. Ankara Toshiba Servisi olan firmamızdan Toshiba orijinal Batarya ve Toshiba şarj Adaptörü, Toshiba Şarj Cihazı, Toshiba şarj Aleti gibi Toshiba Yedek parça ihtiyaçlarınızda Toshiba Teknik Servisi olan firmamıza gelmeniz yeterlidir. Toshiba Notebooklarda çokça karşılaşılan Toshiba Ekran değişimi, Toshiba Klavye değişimi, Toshiba Anakart değişimi, Toshiba Ekran kartı tamiri, Toshiba Batarya değişimi, Toshiba Laptop Ekran kartı tamiri, Toshiba Ekran kartı chip değişimleri Ankara Toshiba Servisimizde garantili olarak takılmakta ve yapılmaktadır. Ayrıca Ankara Toshiba Teknik Servisimizden Toshiba ve diğer parçaların fiyatlarını örgene bilirsiniz. Toshiba Harddisk, Hdd Değişimi Toshiba Ram değişimi Toshiba Lcd Ekran değişimi Toshiba Notebook Ekranı Toshiba Laptop Ekranı Toshiba panel değişimlerini çok hızlı ve garantili yapmaktayız.

Toshiba modelleri

Toshiba m11 Tecra Laptop
Toshiba Portege r700 Laptop
Toshiba Portege r705 Laptop
Toshiba Portege r835 Laptop
Toshiba Portege r835 Laptop
Toshiba Qosmio f50 Laptop
Toshiba Qosmio f60 Laptop
Toshiba Qosmio f750 Laptop
Toshiba Qosmio x500 Laptop
Toshiba Qosmio x505 Laptop
Toshiba Qosmio x770 Laptop
Toshiba Qosmio x775 Laptop
Toshiba Qosmio x875 Laptop
Toshiba Satellite a505 Laptop
Toshiba Satellite a660 Laptop
Toshiba Satellite a665 Laptop
Toshiba Satellite c640 Laptop
Toshiba Satellite c650 Laptop
Toshiba Satellite c655 Laptop
Toshiba Satellite c660 Laptop
Toshiba Satellite c670 Laptop
Toshiba Satellite c675 Laptop
Toshiba Satellite l450 Laptop
Toshiba Satellite l505 Laptop
Toshiba Satellite l630 Laptop
Toshiba Satellite l655 Laptop
Toshiba Satellite l670 Laptop
Toshiba Satellite l675 Laptop
Toshiba Satellite l735 Laptop
Toshiba Satellite l745 Laptop
Toshiba Satellite l750 Laptop
Toshiba Satellite l755 Laptop
Toshiba Satellite l775 Laptop
Toshiba Satellite l850 Laptop
Toshiba Satellite m645 Laptop
Toshiba Satellite P755 Laptop
Toshiba Satellite P775 Laptop
Toshiba Satellite r630 Laptop
Toshiba Satellite r830 Laptop
Toshiba Satellite r845 Laptop
Toshiba Satellite r850 Laptop
Toshiba Satellite r850 Laptop
Toshiba Satellite s500 Laptop
Toshiba Satellite s855 Laptop
Toshiba Satellite t210 Laptop
Toshiba Satellite t230 Laptop
Toshiba Tecra a11 Laptop
Toshiba Tecra r10 Laptop
Toshiba Tecra r840 Laptop
Toshiba Tecra r850 Laptop
Toshiba Tecra s11 Laptop
Toshiba z830 Laptop
Toshiba z835 Laptop

3-8 2-8

HİZMETLERİMİZ

Grup bilişim olarak 33 yıldır Ankara'da Yazıcı Fotokopi Projeksiyon ve Bilgisayar Tamiri ve bu cihazların yedek parça satışı ile uğraşmaktayız.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
email: teknik et grupbilisim.com