Asus Dell Lenovo Acer Toshiba Notebook TamiriAsus Dell Lenovo Acer Toshiba Notebook Yedek Parçaları

Ankara Dell Servisi - Dell Bilgisayar ve Laptop Tamiri

Ankara Dell Servisi: Dell Bilgisayar ve Laptoplarda karşılaştığınız tüm arıza ve sorunların en iyi ve en hızlı halledilmesi konusunda verdiğimiz Dell Teknik Servis hizmeti ile Ankara’da, hizmetlerimize ve tüm Dell müşterilerimize ulaşmaya çalışıyoruz.

Dell bilgisayara ve laptopta oluşan başlıca Windows çökmesi! ekran değişimi! klavyenin çalışmaması! ekran kartını görmemesi! Ekran kartı arızası! anakart arızası! virüs bulaşması! buna benzer tüm işlemler, Ankara Dell Laptop Servisi firmamızda garantili olarak teknisyenlerimiz tarafından, çok kısa sürelerde yapılmaktadır. Dell Laptoplarınız ilk aldığınız günkü gibi performanslı ve düzgün çalışması için Bilgisayarınızı bize getirmeniz yeterlidir.

Ankara Dell Servisi için 0312 473 76 16 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara Dell ServisiDell bilgisayar ve Laptoplarda karşılaştığınız ekran sorunları, ısınma sorunları, bilgisayarın yavaşlaması sorunları gibi temel sorunların yanında anakart, ekran kartı, ram ve sabit disklerde de yaşadığınız problemlere çözümler üretiyoruz.

Dell Teknik Servis alanında deneyimli ve Dell laptop ve bilgisayarlara hakim teknisyen ve çalışanlarımız sayesinde tamir işlemlerini oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Tags: Balgat Dell Servisi, Ankara Dell Servisi, Öveçler Dell Servisi, Kızılay Dell Servisi, Dikmen Dell Servisi, Dell Yedek Parça, Dell Teknik Servis, Ankara Asus Servisi, Ankara Dell Notebook Servisi, Dell Laptop Servisi, Dell Garanti Dell Bilgisayar Servisi, Çankaya Dell Servisi

2 - 4 1 - 10 y

HİZMETLERİMİZ

Grup bilişim olarak 33 yıldır Ankara'da Yazıcı Fotokopi Projeksiyon ve Bilgisayar Tamiri ve bu cihazların yedek parça satışı ile uğraşmaktayız.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
email: teknik et grupbilisim.com