Ankara Bilgisayar Servisi

Ankara'da 35 yıldır kesintisiz olarak bilgisayar tamiri üzerine hizmet sunan firmamız, uzman kadromuz ve teknolojik altyapımızla öne çıkmaktayız. Özellikle Asus, Dell, Acer, Lenovo, Toshiba ve Msi gibi önde gelen markaların bilgisayarlarının tamir, bakım ve onarımını garantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz ve müşterilere cihazlarını ilk günkü performansında teslim ediyoruz.

Ankara Bilgisayar Servisi: Tel: 0312 650 50 50 ve 0312 473 76 16 Hp Laptop ve Bilgisayar tamiri ve servisi ihtiyaçlarınız için bizi arayınız.

Ankara Bilgisayar Tamir Servisi    Ankara Bilgisayar Servisi

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle, her tamir işleminde yüksek kalite standartlarını koruyor ve işimizi özenle yürütüyoruz. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz, sorunları hızlı bir şekilde tespit ederek çözüm için titizlikle çalışmaktadır. Müşterilerimizin bilgisayarlarındaki sorunları en kısa sürede gidermek için hızlı ve etkili çözümler üretiyoruz. Böylece iş ve özel hayatlarını aksatmadan, kesintisiz bir bilgisayar deneyimi sunuyoruz.

Gelişmiş ekipmanlarımızı ve orijinal yedek parçaları kullanarak tamir işlemlerini profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Böylece müşterilerimizin cihazlarının ömrünü uzatmak ve verimliliğini artırmak için çaba gösteriyoruz. Firmamızın temel prensibi, dürüstlük ve şeffaflık ilkesine dayanır. Müşterilerimize her aşamada detaylı bilgi verir, onayları almadan ek ücret veya gereksiz işlem uygulamayız.

Ankara Bilgisayar Tamiri

Sürekli gelişen teknolojiye uyum sağlayarak, bilgisayar tamiri alanında güncel bilgi ve becerilerle donanmış olan firmamız, Ankara'da güvenilir ve kaliteli hizmetin adresi olmaya devam etmektedir. Müşterilerimizin bizim için ne kadar değerli olduğunun bilinciyle, her zaman en iyisini sunma gayreti içerisindeyiz.

Bilgisayarlarınızda yaşadığınız herhangi bir sorunda, güvenilir ellere teslim etmek için bize başvurabilirsiniz. Ankara'nın öncü bilgisayar tamiri firması olarak, size en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyacağız.

Ankara Lenovo Bilgisayar Servisi    Ankara Msi Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Yedek Parçaları

Anakart değişimi ve tamiri

Ekran kartı değişimi ve tamiri

Ekran (Panel) değişimi

Harddisk, Ssd değişimi

Ram değişimi ve Ram yükseltme

Klavye vs...

Ankara Bilgisayar Servisi olarak verilen hizmet çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

1- BİLGİSAYAR FORMAT İŞLEMİ: Bilgisayar neden Yavaşlar? Bilgisayarlar tıpkı insanlar gibidir. İnsanları ayakta tutan ve mikroplara karşı savaş açan temel sistemine bağışıklık sistemi denir. Bilgisayarların bağışıklık sistemi işletim sistemidir. Tıpkı insan bünyesini yok etmek isteyen mikroplar gibi bilgisayarları da çökertmek isteyen virüsler vardır.

Ankara Acer Bilgisayar Servisi    Ankara Asus Bilgisayar Servisi

Virüsler bilgisayarın içine yavaş yavaş işleyerek bilgisayarda önce veri kayıplarına, sonra bilgisayarın ağır ve hantal çalışmasına ve bilgisayarın parçalarının yavaş yavaş bozulup işlevini kaybetmesine neden olur. Bilgisayarların sık sık format atılıp virüsten arındırılması gerekir. Format atılan bilgisayar virüsten temizlendiği için hızlı çalışır.

Bilgisayar Window yükleme? Bilgisayarlara Windows işletim sistemlerinden bilgisayara en uygun olan işletim sistemlerini Ankara Bilgisayar Servisi yükletebilirsiniz. Format işi bilgisayarın en hassas işlerinden birisidir. Format atacak kişinin bilgisayar konusunda uzman olması gerekir. Format esnasında oluşabilecek bir aksaklığa aniden müdahale edebilecek bilgi ve deneyime sahip olması gerekir Yoksa bilgisayarınızın herhangi bir parçası bozulabilir. Bilgisayara doğru format atılmazsa bilgisayardan tam randıman alamazsınız.

Ankara Bilgisayar Servisi çalışan elemanlar bilgisayar alanında eğitimli ve uzman kişiler olduğu için bilgisayarlarınıza format usulüne uygun şekilde atılır. Format işi için getirdiğiniz bilgisayarlarınızda başka hataların oluşmasını engellemiş olursunuz.

Firmamız Acer Servisi Asus Servisi Hp Servisi Dell Servisi Sony vaio Toshiba Lenovo Servisi Msi gibi değerli markaların tamirini bakımlarını ve parça değişimlerini kısa sürelerde yapmaktadır.

Acer Servisi Ankara      Acer Servisi Ankara      Acer Servisi Ankara      Acer Servisi Ankara

2- BİLGİSAYAR YEDEK PARÇA DESTEĞİ: Bilgisayarınızı bilgisayar servislerine tamire götürdüğünüzde başınıza gelen en sık olay bilgisayar servisinde bozulan parçasının olmaması durumudur. Bu durumda bilgisayar servisi bozulan parçasını sipariş verecektir. Bu parçanın gelmesi bazen 15 günü bulmaktadır. Bilgisayarınızı veya Laptopunuzu tamir için götürüp bilgisayarınızın 30 gün tamir sürecinde olması bilgisayarda olan işlerinizin aksamasına ve bilgisayarınızdan soğumanıza neden olur.

Başlıca Notebook ve Bilgisayarlar için süreli gerekli olan Ana kart ekran kartı, Şarj adaptörü, Batarya, Ram, Harddisk, alt ve üst kasa, Klavye gibi birçok malzemeyi Ankara Notebook servisimizde Notebook yedek parça desteğini içinde barındıran bir servistir. Bu yüzden bilgisayar ve Laptoplar mümkün olduğunca kısa sürede tamir edilip teslim edilir.

Laptop ve Bilgisayarın tamirinde zaman alan iş bilgisayarın arızasının tespit edilmesidir. Laptopun bozulan parçası servisimizde hemen değiştirilmez. Uzman ekibimiz bu bozulan parçanın tamir edilmesi için uğraşır. Ankara Bilgisayar Tamir Servisimizin amacı bilgisayarı en ucuz maliyetle tamir edilmesini sağlamaktır. Bu işten en ucuz nasıl kurtulabilirseniz bu yolla kurtulmanızı sağlamaktır. Bilgisayarın parçası bozulmuşsa bozulan parçayı orijinal ürünü ile değiştirir. Orijinal parçayı piyasanın çok altında bir ücret ödeyerek değiştirebilirsiniz.

3- ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ: Laptop ve Bilgisayar bozulduğunda hangi servise götürürseniz götürün bilgisayarınız tamir edilmese bile bilgisayarı açıp arıza tespiti yaptıkları için arıza tespit bedeli talep edebilirler. Çankaya Laptop Servisi Bu bedel 150 ile 250 lira arasında değişebilir. Bilgisayar Tamiri Ankara sizler için güzel imkânlar sunmaya devam ediyor. Bilgisayar uzman teknisyenlerimiz tarafından arıza tespiti için bilgisayar ünitesine alınır. Bu süre içerisinde sizler bürolarda müşteri temsilcileri çayınızı içerek hoş sohbetler yapabilirsiniz.

Bilgisayar veya laptop için size küçük bir rapor hazırlanır. Bu raporun içinde sizlere bilgisayarlarınızın arızasının ne olduğu, bilgisayarınızın arızasının ne kadar ücrete mal olacağı ve bilgisayar ne kadar sürede tamir edileceği bildirilir. Sizlerde dilerseniz talimatınız üzerine bilgisayar tamir işlemine alınır. Dilerseniz de bilgisayarlarınız tamir sürecine alınmadan bilgisayarınız getirdiğiniz gibi toplanıp sizlere hiçbir ücret talep etmeden teslim edilir.

Laptop Tamir Servisi

4- HİZMET ÇEŞİTLİLİĞİ: Ankara Bilgisayar Servisi hizmet çeşitliliği bulabilirsiniz. Sorun ''bilgisayar tamiri'' ve bakımı ise ''Bilgisayar servisi'' Ankara Laptop tamir servisimiz yeterlidir. En güzel özelliği bilgisayarların sorunu ne olursa olsun mutlaka cevabı vardır. Bilgisayarlarda meydana gelebilecek yazılımsal donanımsal ya da teknik sorunlara çözüm üretilir. Bilgisayarınızın bozulan tüm parçalarını orijinalleri ile değiştirebilirsiniz. Bilgisayarın tam randımanlı çalışması için uğrayabileceğiniz ideal bir mekândır. Ankara en iyi bilgisayar servisleri, Ankara Asus Servisi - Ankara Dell Servisi

5 - 5     3 - 6 y

HİZMETLERİMİZ

Grup bilişim olarak 33 yıldır Ankara'da Yazıcı Fotokopi Projeksiyon ve Bilgisayar Tamiri ve bu cihazların yedek parça satışı ile uğraşmaktayız.

İLETİŞİM ADRESİMİZ

Kabil Cad. 74/A Öveçler - Ankara
Tel: 0312 473 76 16
Tel: 0312 473 76 69
email: teknik et grupbilisim.com